MENTORYSTĖ

  Individualus darbas su vadovais analizuojant konkrečias darbines situacijas dirbant su komanda, gerinant veiklos rezultatus ar ruošiantis komandos pokyčiams. 

  Dažnai nutinka taip, kad vadovai žino kaip išspręsti vieną ar kitą situaciją, tačiau jiems sunku priimti galutinį sprendimą. Kartu analizuojant situacijas, remiuosi asmenine ilgamete vadovavimo patirtimi dirbant skirtingose organizacijose, užduodu papildomus klausimus, kurie padeda įvertinti situaciją iš skirtingų požiūrio kampų, numatyti galimus scenarijus bei priimti tinkamiausią sprendimą, suprantant ir įvertinant galimas pasekmes bei rezultatus. Mentorystės sesijų metu ne tik atsiranda aiškumas veikti, bet ir sustiprinamas pasitikėjimas savimi įsivertinant galimus scenarijus.

  Negalime būti pasiruošę 100% visoms situacijoms, bet turėjimas plano B padeda sumažinti patiriama įtampą ir lengviau judėti sprendimų link.

  Mentorystės sesijų tikslas rasti konkrečius sprendimus per gerosios praktikos pavyzdžius bei susidėlioti savo veikimo planą.


ASMENINĖS SESJIOS

Sesijos vyksta online arba gyvai pagal susitarimą, trukmė 1 val.

  • 1 sesijos kaina – 150 eur.
  • 3 sesijų paketas – 400 eur.
  • 5 sesijų paketas – 620 eur.