APIE MANE

  Labas, aš Brigita. Esu koučingo specialistė, viduriniosios grandies vadovų mentorė, vedu mokymus vadovams bei lyderiams siekiantiems pokyčių savo profesiniame kelyje. Ir vis dar mokausi pati: pažinti save, pažinti kitus ir rasti daugiau sąmoningumo savo gyvenime, šeimoje bei veikloje.  
 Nuo 2022 metų esu sertifikuota koučingo specialistė, International Coaching Federation (ICF) narė. O taip pat  Coaching.lt komandos dalis. Mano pažintis su koučingu prasidėjo dar 2011 metais. Tuo metu, būdama naujai iškepta vadovė, aš ieškojau atsakymų, kaip tinkamai vadovauti pardavimų komandai ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.
  Koučingas padėjo man susikurti vadovavimo filosofiją, kuria remiuosi pati ir dalinuosi su kitais.
  Mano profesinė, daugiau nei 20-ies metų patirtis, apima įvairias pardavimų, telekomunikacijų, finansų (fintech startuolių), rizikos vertinimo, media sritis, o iš jų ir virš 12 metų vadovaujančias pozicijas. Turėdama nuolatinę praktinę patirtį, kaip žmonių ir verslo lyderė vedu koučingo sesijas, mokymus, konsultuoja, mentoriauju ir padedu rasti atsakymus.
  Dabar drąsiai sakau, kad mano profesinė filosofija – ugdantysis vadovavimas, mano sėkmė – augantys vadovai, kurie nuolat mokosi ir pasiekia aukščiausių rezultatų su komanda.
Aš tikiu procesu, kuris veda į rezultatą.

  Mano misija – padėti vadovams tapti geresniais vadovais.